VV Baronie bestaat dit jaar 100 jaar en dat vieren we graag samen met de kinderen uit de buurt. In de komende weken verzorgen wij op basisschool Laurentius en De Zandberg een leuke en laagdrempelige voetbalclinic voor de jongste kinderen.
Tijdens deze clinics maken kinderen op een speelse manier kennis met voetbal, bewegen en samenwerken. Plezier staat centraal en we willen kinderen vooral laten ervaren hoe leuk het is om samen te sporten.
Na afloop van de clinic ontvangen de kinderen een uitnodiging voor een gezellig familievoetbaltoernooi bij VV Baronie, dat onderdeel is van ons jubileumjaar. Daarnaast worden zij uitgenodigd om vanaf seizoen 2026/2027 deel te nemen aan ons kaboutervoetbal, waarbij kinderen op een speelse en laagdrempelige manier verder kennis kunnen maken met voetbal.
Met deze activiteit willen wij als vereniging een bijdrage leveren aan meer beweging en sportplezier voor kinderen in de regio. We kijken ernaar uit om veel kinderen en ouders te verwelkomen op ons sportcomplex!






