Na drie nederlagen op rij wist Baronie vorige week in Weert eindelijk weer eens drie punten aan het totaal toe te voegen. Na een vroege achterstand meteen na rust kwamen de Baronnen snel met een antwoord en won het dikverdiend van concurrent sv Laar. De groenwitten toonden bovendien met prima veldspel de juiste mentaliteit door een onverdiende achterstand snel weg te werken. Een wedstrijd waarop Baronie kan voortborduren om ook komende zondag tegen Valkenswaard aan de goede kant van de score te blijven.
De dit seizoen sterk voor de dag komende ploeg van de ons niet onbekende trainer Jeroen van Bezouwen bezet momenteel een met LRC Leerdam knappe gedeelde derde plaats op slechts drie punten van de ook al gedeelde koppositie tussen Stedoco en Kampong. Voor de Baronnen dus een mooie uitdaging om bij een overwinning wat dichter naar de subtop te kruipen. Valkenswaard beschikt met voormalig Gemertspeler Youri van Brussel over een geroutineerde aanvaller die voor zijn team nog altijd van grote waarde is. Baronie had het bovendien vorig seizoen nog erg lastig tegen de Oostbrabanders. Thuis werd het destijds een 2-2 gelijkspel terwijl in Valkenswaard na een desastreuze eerste helft een troosteloze 4-2 nederlaag werd geleden. Onlangs behaalde Valkenswaard nog een knappe 3-2 zege op subtopper LRC Leerdam. Nog altijd een tegenstander om rekening mee te houden dus.
Baronietrainer Ad Looijmans was afgelopen zondag blij met zijn aanvoerder David Vermeulen. De routinier kende door omstandigheden een wat mindere periode wat hem even zijn basisplaats kostte. Tegen Laar toonde hij weer de onbetwiste leider te zijn om zijn team met een prachtige assist en de winnende treffer naar een verdiende overwinning te leiden. Mogelijk is zijn inbreng voor de Baronnen de opmaat naar het volgende succes.
De wedstrijd wordt zondagmiddag geleid door arbiter Luc Tissingh uit Heerlen. Hij wordt daarbij geassisteerd door de heren Burhan Cetin en Jeroen Noordhoek. Aanvang: 14:00 uur


