MASV en Baronie delen de punten

MASV en Baronie delen de punten

Deel dit bericht:

Na het 2-2 gelijke spel tegen Wittenhorst behaalde Baronie vanmiddag bij het Arnhemse MASV eenzelfde resultaat. Had Baronie tegen Wittenhorst nog recht op de overwinning dan mocht het tegen MASV niet ontevreden zijn. Baronie sloot de eerste helft weliswaar af met een verdiende voorsprong maar werd in de slotfase door de ontketende thuisclub aan de rand van de afgrond gebracht. Ondanks een slordig begin openden de Baronnen al snel de score. Rached vond met een fraaie steekbal de diepgaande Hoffman die alleen voor MASV-doelman De Wolf geen fout maakte 0-1. Die vroege treffer inspireerde de bezoekers om het spel steeds meer naar zich toe te trekken al was MASV via Van Beukering en Van Dijck toch een aantal keren dreigend via de flanken. Via een fluwelen buitenkant voetpass van Baddaje dook Hoffman nogmaals op voor de Arnhemse doelman maar dit keer was de sluitpost tijdig ter plekke. Na een lange bal vanuit de verdediging en goed doorzetten van Hoffman leek de Bredase aanvaller een tweede treffer op de schoen te hebben. Dit keer bleek hij minder koelbloedig door de uitgelopen De Wolf weliswaar met een lob te kloppen maar ook het doel te hoog te zoeken. Het was de uitgelezen kans om de thuisclub al voor rust op grotere achterstand te zetten.

Na rust bleek Baronie aanvankelijk nog steeds de bovenliggende partij. Een fraaie aanval over vele Bredase schijven bracht Wagemakers in stelling die zijn fraaie schot echter rakelings over de kruising zag vliegen. Na een klein kwartier wist de thuisclub zich echter langzamerhand te ontworstelen aan de Bredase dominantie. Lastpost Van Dijck zette Bisselink in kansrijke positie die Baroniedoelman Van Dongen ten koste van een corner redding zag brengen. Nadat ook Van Beukering ten koste van een corner moest worden afgestopt was het vervolgens toch raak voor de thuisclub. Een volgende corner van Wallenburg belandde op het hoofd van Roossien wiens inzet eerst nog door een Bredase verdediger van de lijn werd gehaald. De rebound was echter voor Soumaoro die hard en hoog voor de gelijkmaker zorgde 1-1. Die treffer gaf de thuisclub vleugels en aanval na aanval golfde op het Bredase doel af. Het was enerverend om te zien dat beide ploegen voor de volle winst gingen. Baronie kroop niet in haar schulp en kwam er een aantal keren gevaarlijk uit via Wagemakers en Meierdres. Toch was het de thuisclub die plotseling toesloeg. Invaller Vonk brak door op links en zag zijn schot via de voet van de ongelukkige Sloots achter Baroniedoelman Van Dongen verdwijnen 2-1. Baronietrainer Looijmans reageerde onmiddellijk door met Manengela een verse aanvaller in te brengen nadat ook Mtazi en El Bousaksaki even eerder al voor meer aanvallende impulsen moesten zorgen. Die ingreep leek al meteen rendement op te leveren toen Manengela met zijn eerste balcontact een vrije trap van Mtazi tot doelpunt promoveerde. Scheidsrechter Mulder annuleerde de treffer echter op advies van zijn assistent die als een van de weinigen buitenspel had geconstateerd. Het bleek voor de thuisclub uitstel van executie. Nog geen twee minuten later zorgde Rached uit een voorzet van Mtazi fraai met het hoofd alsnog voor de gelijkmaker 2-2. Het bleek vervolgens voor de thuisclub het startsein om er een dwingend slotoffensief uit te gooien. Een ware regen van corners bracht Baronie zelfs aan het wankelen. Roossien vergat een voorzet van Van Beukering te benutten en El Morabit moest een kopbal van Vonk van de Bredase doellijn halen.

De groenwitten haalden echter ongeschonden het laatste fluitsignaal maar wel in de wetenschap dat er opnieuw twee punten waren verspeeld. Op basis van de eerste helft had er voor de Baronnen weliswaar meer in gezeten maar mocht het zich met het uiteindelijke resultaat niet ontevreden tonen.

Arbiter: Niels Mulder – Vriezenveen
Toeschouwers: 250
Scoreverloop: 7. Dilivio Hoffman 0-1, 64. Muazu Mohamed Soumaoro 1-1, 80. Jesper Vonk 2-1, 84. Mostapha Rached 2-2
Cornerverhouding: 13-3

Opstelling: Luc van Dongen, Sylvain de Been ( 67. David Vermeulen), Sverre de Jong, Omar Baddaje, Bram Sloots, Rhomar Boudrza (81. Jawad el Morabit), Camiel Wagemakers (78. Tamir el Bousaksaki), Joey Lokasi, Dilivio Hoffman (81. Francis Manengela), Mostapha Rached, Jay Jay Meierdres (av. – 75. Ilyas Mtazi)