Bestuur Baronie is naarstig op zoek naar een secretaris

Bestuur Baronie is naarstig op zoek naar een secretaris

Deel dit bericht:

Beste leden en andere Baronie-enthousiasten,

Zoals jullie allen weten ontbeert het bestuur van Baronie de nodige mankracht. Wij zijn natuurlijk superblij dat tijdens de afgelopen Algemene Vergadering (ALV) Johan van Knijff is gekozen tot onze nieuwe voorzitter en dat ook Peter Franken namens de Sponsorcommissie vanaf heden zitting neemt in het bestuur.

Tegelijkertijd heeft onze secretaris Anja Frijters aangekondigd zich, na jaren van fantastische arbeid, niet herkiesbaar te stellen voor een nieuwe termijn en zal stoppen met haar functie als secretaris bij de club. Juist deze bestuursfunctie, die van secretaris, is cruciaal voor het goed laten reilen en zeilen van de vereniging Baronie. Wij zijn dus naarstig op zoek naar een opvolger van Anja.

Hierbij dus een oproep aan een ieder: ben je van mening dat jij de nieuwe secretaris van Baronie zou kunnen zijn, of weet jij iemand in jouw directe omgeving die deze functie goed zou kunnen en willen invullen? Meld je dan via info@vvbaronie.nl.

De werkzaamheden van secretaris behelzen onder meer het beantwoorden en doorsturen van mailverkeer en het notuleren bij bestuursvergaderingen (1 x p/maand) en ALV’s (2 x p/jaar). Anja geeft aan dat haar werkzaamheden gemiddeld ongeveer 4 a 5 uur p/week in beslag nemen. Je kunt natuurlijk altijd meer informatie opvragen over de functie bij Anja en/of een (oriënterend) gesprek met het bestuur aanvragen.

Vriendelijke groet,

Bestuur vv Baronie