Eerste vv Baronie-veiling levert prachtig bedrag op

Wat. Een. Avond. Fantastisch. Woensdag 19 november vond de eerste Baronieveiling bij een van onze sponsoren, Texas Grill Bar in Terheijden, plaats.

Ruim honderd bezoekers genoten van een volle zaal, goed eten en drinken en vooral een ontspannen sfeer. De allereerste vv Baronie-veiling werd een groot succes. Dankzij het enthousiasme van presentator Willem Hartmans en veilingmeester Johan Wilmink gingen meer dan vijftig kavels onder de hamer.

Van kleine verrassingen tot grote belevenissen: tassen, gesigneerde kunstwerken, een exclusieve wijnproeverij, een verzorgde barbecue-avond en zelfs een compleet verzorgd avondje NAC. Alles vond gretig aftrek.

Samen haalden we enkele duizenden euro’s op. Een prachtige bijdrage aan onder andere de voorbereidingen voor het 100-jarig bestaan in 2026.

We kijken met plezier terug op de energie in de zaal, de gezellige muziek en het plezier dat iedereen meebracht. Dat smaakt naar meer. Wilt u volgend jaar meedoen of heeft u een kavel beschikbaar? Of wilt u vv Baronie sponsoren? Stuur gerust een bericht naar sponsoring@vvbaronie.nl. We drinken graag een kop koffie of een biertje met u.

Het veilingteam bestond uit:
Dirk Eikemans
Johan Bindels
Moria Bouwmeester
Peter Franken
Willem Hartmans
Marcel Oerlemans
Judith van der Veeken
Sandra Verbakel
Wilbert Verbeek
André de Wijs

Bekijk hieronder een sfeerimpressie.