Selectie volgend seizoen begint steeds meer vorm te krijgen

Gisteren werd bekend dat in navolging van Mijnhijmer, Veldhof, Mohammad en Mejres nu ook aanvoerder Kankam en de gebroeders Wirix volgend seizoen weer voor onze hoofdmacht zullen uitkomen. Een geruststellende gedachte voor trainer Van Poelje nu het raam van zijn team intact blijft en zich verder kan ontwikkelen. Het is daarom mooi te mogen constateren, dat ondanks de bestaande belangstelling voor deze spelers vanuit andere verenigingen, zij zich bij Baronie comfortabel voelen en bovendien vertrouwen hebben in de potentie van deze selectie. De verwachting is dan ook dat van de huidige selectie zich spoedig meer spelers zullen aansluiten. Een mooie stimulans ook voor een succesvol vervolg van de lopende competitie.

Misschien vindt u dit ook leuk Meer van deze auteur