Pupil van de week bij Baronie – EHC : Guus Messer

‘Guus is sinds september op voetbal bij Baronie gegaan na eerst 3 jaar te hebben gehockeyd. En hij vindt het super leuk en geniet op het veld. Hoewel hij nooit naar voetbal kijkt op tv is hij ervan overtuigd dat Feyenoord de beste club is πŸ˜‰ Hij spaart dan ook fanatiek de voetbalkaartjes van de AH.

Guus is erg goed in verdedigen En haalt daar ook zijn lol uit, maar hij vindt het natuurlijk ook leuk om te scoren, hij is een echte teamspeler. Ook als ze verloren hebben zegt Guus…., maar we hebben lekker gespeeld.

Daarnaast heeft hij een tijd gejudood en zit hij op de laurentius school in groep 4.

Zijn lievelingseten is pizza met ananas en ham maar eigenlijk eet hij bijna alles wat zijn moeder maakt. Een echte smulpaap is het, zijn hond heet dan ook Tapas.

Verder heeft hij nog een zusje dat Saar heet en wonen ze vlak bij Baronie, dus binnenkort kan hij zelf op de fiets naar voetbal.

Misschien vindt u dit ook leuk Meer van deze auteur