Nuttige oefenzege Baronie op JEKA

Baronie oefende zondag op het moeilijk bespeelbare veld van buurman en tweedeklasser vv JEKA. In de eerste helft liet Baronietrainer Van Poelje zijn elftal aantreden met zes basisspelers die werden gecompleteerd met vijf spelers uit de O-19 en Zaterdag 1. Dat leverde bij vlagen uiterst aantrekkelijk voetbal op waarbij ook de jongeren zich wisten te onderscheiden. Dat gold in die fase niet voor Baroniedoelman Vincent Vromans omdat het spel zich voornamelijk op de vijandelijke helft afspeelde. Baronie opende de score via een vrije trap van Mijnhijmer die de bal fraai achter de kansloze doelman en ex-Baron Dennis van Duin schilderde 0-1. Daarna werd de score snel opgevoerd. Een prachtige combinatie tussen Jens Wirix en Mohammad werd door laatstgenoemde beheerst afgerond 0-2, waarna Mijnhijmer 0-3 en Van Galen (via een strafschop) de score naar 0-4 uitbreidden.

Na de rust kregen liefst 7 groenwitte wisselspelers de gelegenheid zich te tonen, waaronder de uit Australië teruggekeerde Tjien-Fooh. Dat leverde aanvankelijk wat problemen op in de organisatie waardoor twee momenten van onachtzaamheid in de Bredase defensie de gastheren de gelegenheid gaven om via Martijn Notenboom en Bas van Heijst de score tot 2-4 terug te brengen. Toen de Baronnen daarna weer gas gaven was het echter snel gebeurd met de tricolores. Eugenia, na goed voorbereidend werk van Mejres, Mijnhijmer, na een prachtige pass van Umar en een eigen doelpunt brachten de eindstand tenslotte op 2-7. Komende zondag oefenen beide teams opnieuw tegen elkaar. Op Sportpark de Blauwe Kei wordt de Nieuwjaarsreceptie van Baronie dan gecombineerd met optreden van diverse elftallen van beide verenigingen die dan de strijd met elkaar aanbinden. Een mooie stap op weg naar volledige verbroedering en mogelijk zelfs toekomstige samenwerking.

Misschien vindt u dit ook leuk Meer van deze auteur