Jason is back from Down Under

Deze week werd het heuglijke nieuws bekend dat Jason Tjien Fooh na terugkeer van zijn Australische voetbalavontuur ervoor heeft gekozen om de rest van dit seizoen opnieuw voor Baronie uit te komen. Inmiddels heeft hij alweer enkele trainingen met de selectie achter de rug. Dat betekent dat hij morgen in de oefenwedstrijd tegen JEKA (aanvang 11.30 uur Sportcomplex Tussen de Leijen) zijn rentree maakt. De kwaliteiten van Jason zijn zowel binnen als buiten Baronie genoegzaam bekend. Voor Baronietrainer Jurriaan van Poelje daarom een enorme opsteker waarmee hij in aanvallend opzicht over een ruimere keuze kan beschikken. Wij sluiten de sympathieke aanvaller daarmee opnieuw in ons hart en zullen de rest van dit seizoen ongetwijfeld weer van hem kunnen genieten.

Misschien vindt u dit ook leuk Meer van deze auteur