NAC Breda in de herfstvakantie bij v.v. Baronie!

Voetbal, voetbal en nog eens voetbal. Dat is wat de NAC Breda Soccer Camps en Keeperskampen tot dé favoriete vakantiebestemming van elke jonge voetballiefhebber maakt. Niet alleen in de zomervakantie, maar óók in de herfstvakantie.

Op 14, 15 en 16 oktober 2019 is het sportpark van v.v. Baronie het kloppende voetbalhart van de regio, waar voetbalbeleving en spelplezier de boventoon voeren. Drie dagen lang zorgt het NAC Breda Soccer Camp en Keeperskamp voor stralende gezichten en een ultiem vakantiegevoel bij kinderen in de leeftijdscategorie van 6 t/m 15 jaar, die in hun eigen NAC Breda Soccer Camps-tenue een gevarieerd voetbal- en animatieprogramma aangeboden krijgen.

Wat kunnen deelnemende kinderen verwachten van het NAC Breda Soccer Camp en Keeperskamp bij v.v. Baronie?
– Gevarieerde trainingen in hun eigen NAC Breda Soccer Camps-tenue
– Begeleiding van gekwalificeerde trainers
– Skill Games uit het spel FIFA 20 (NIEUW!)
– Dagelijks lunch, tussendoortjes en drinken
– Een NAC Breda Soccer Camps-certificaat
– Kans op leuke voetbalprijzen

 

Ben jij tussen de 6 en 15 jaar oud en heb jij je voetbalvakantie al geboekt? Ga naar www.nac.nl/soccercamps en sluit je in de herfstvakantie aan bij het gaafste voetbalkamp in de regio Breda!

 

 

Misschien vindt u dit ook leuk Meer van deze auteur