Eerste training zit er weer op

In de aanloop naar het nieuwe seizoen onderging de selectie van het eerste elftal vandaag haar eerste training. Na een ochtendbosloop en een gezamenlijke lunch werden de spelers door hoofdtrainer Jurriaan van Poelje en zijn nieuwe assistent Ivo van Moergestel nog ruim een uur aan een lichte veldtraining onderworpen. Hieruit werd voor de technische staf in ieder geval duidelijk dat de spelers hun opgedragen “huiswerk” gedurende de afgelopen drie weken netjes hadden uitgevoerd. De selectie was vanwege vakantie nog niet geheel compleet. De nog ontbrekende spelers zullen echter in de komende week alsnog instromen. Komende zaterdag speelt Baronie in Goes haar eerste oefenwedstrijd tegen de lokale derde divisionist.

Misschien vindt u dit ook leuk Meer van deze auteur