Nieuwsbrief Jeugd VV Baronie – juni 2019

Beste jeugdspeler, jeugdspeelster, ouders/verzorgers,

In deze laatste nieuwsbrief van seizoen 2018/2019 lees je:
• Kennismaken met Ischa Immers, Hoofd Jeugdopleiding VV Baronie
• Baronie onderbouw coördinatoren seizoen 2019-2020
• Trainingen na de zomer
• Kennismakingsochtend 29 juni
• Leren en presteren bij de jeugd
• Wilco bedankt!
• Terugblik Baronietoernooi
• Wedstrijd van de maand mei
• Belangrijke data voor de agenda
Baronie gaat zich inzetten om (beginnende) trainers op te leiden en te begeleiden. Heb je interesse in een pupillen- of juniorencursus (6 lessen van 3 uur), meld je dan aan bij Ischa Immers.

Fijne zomervakantie!

 

Kennismaken met Ischa Immers Hoofd Jeugdopleiding VV Baronie

Met trots presenteren we het nieuwe Hoofd Jeugdopleidingen van Baronie: Ischa Immers. Ischa is 29 jaar geleden geboren in Breda en is na enkele omzwervingen al weer 8 jaar terug in de Parel van het Zuiden. Ischa woont samen met zijn liefde Carmen. Naast voetbal is Ischa liefhebber van andere sporten, vooral die sporten die hem uitdagen zoals wakeboarden, crossfit en snowboarden. Maar ook schaken is zijn ding, omdat hij op strategisch vlak hierin
overeenkomsten ziet met de voetbalsport. Zoals een echte Bredanaar betaamd, houdt Ischa van op stap gaan in Breda met vrienden. Een drankje doen en lekker eten. Op vakantie gaat hij graag naar Zuid-Afrika. We stellen Ischa graag aan je voor. Wie zijn zijn voetbalhelden, wat zijn zijn prioriteiten en ambities komend jaar. Lees je mee?

 

Baronie onderbouw coördinatoren seizoen 2019-2020

Seizoen 2018-2019 is weer voorbij gevlogen. Dank voor jullie inzet en betrokkenheid afgelopen seizoen coördinatoren! Linda (JO11), Yvonne (JO10), Redmar (JO9) en Daphne (JO8) dragen het stokje over. De voorbereidingen voor volgend seizoen zijn in volle gang. Deze voorbereidingen gaan verder dan alleen de indelingen van de teams. Want ook komend seizoen hebben de coördinatoren weer een hele belangrijke rol! Tijd dus om het ‘onderbouw-team’ voor seizoen 2019-2020 te presenteren. Stefan Bolder (JO7), Peter Klapwijk (JO8), Tjalling de Vast (JO9), Martijn de Baat (JO10), Fatima Toulliss (JO11) en Elke Kuipers (JO13) ontfermen zich ieder over een leeftijdscategorie. Dames en heren coördinatoren: Heel veel succes in jullie uitdagende en zeer belangrijke rol als coördinator! Fijn dat jullie je op deze manier in zetten voor vv Baronie. In de volgende nieuwsbrief na de zomervakantie stellen zij zich graag kort aan jullie voor.

 

Trainingen na de zomer

Nick van Baelen blijft aanspreekpunt voor de Vitalis studenten en verzorgt samen met Vitalis studenten de training op woensdag. De trainingen voor de onderbouw vinden op woensdag van 13.45 – 14.45 uur en van 15.00 – 16.00 uur plaats. Een verdeling van de teams over deze tijden volgt nog. De eerste training is op woensdag 4 september. Op vrijdag trainen de JO8 en JO9 kinderen van 17-18 uur en JO10 en JO11 van 18.15 – 19.15 uur. Op vrijdag zullen Thomas van der Horst (trainer JO19-2), Patrick de Jongh (trainer JO13-2), Nick van Baelen/Martijn de Baat (coördinator JO10) en Redmar Jonker (onderbouw coördinator) samen met de oudertrainers de trainingen verzorgen. De trainingen voor de eerste jaars JO13 worden nog ingepland op basis van beschikbaarheid van de velden en trainers. Heb je vragen? Stel ze (tijdens de kennismakingsochtend) aan je coördinator/teamleider.

 

Kennismakingsochtend 29 juni

Op zaterdagochtend 29 juni vindt de jaarlijkse kennismakingsochtend plaats. Ideaal moment om kennis te maken met alle spelers en ouders van je nieuwe
team. Bovendien een uitgelezen event om afspraken te maken over de was, wie spelbegeleiders, trainer, coach/teammanger wil zijn en om de teamappgroep aan te maken. Onze voorzitter houdt een kort praatje namens het bestuur, onthult het sponsorloopbedrag en is er een demotraining van´Code Oranje´. Voor kinderen t/m 8 jaar start de ochtend om 10.30 uur, voor de kinderen die komend seizoen spelen in JO10-JO11 en de eerste jaars JO13 start de ochtend om 11 uur. Tot zaterdag!

 

 

Leren en presteren bij de jeugd

Plezier hebben en leren zijn de allerbelangrijkste doelen binnen de jeugdopleiding van Baronie. Presteren, kampioen worden of hoog eindigen, is geen doel op zich en bovendien van veel factoren afhankelijk. Belangrijk hierbij is bijvoorbeeld de klasse waarin je team is ingedeeld. Te laag betekent waarschijnlijk kampioen worden, maar aan de andere kant ook dat je niet veel hebt geleerd. De combinatie is natuurlijk het allermooist, maar dat lukt natuurlijk lang niet ieder team. Toch moeten we niet vergeten om al onze (onderbouw) kampioenen van de voorjaarscompetitie in het zonnetje te zetten. Dat gebeurde onlangs al bij de laatste wedstrijd van Baronie 1. Klik hier voor een kort overzicht

 

Wilco bedankt!

Woensdagmiddag 12 juni jl. was voor onze jeugdtrainer Wilco Theunisse zijn laatste training voor Baronie. Een heuse erehaag, een dankwoordje en veel mooie cadeaus van de ouders en de kinderen vielen hem ten deel. Volkomen terecht, want Wilco heeft de afgelopen 4 jaar met oog voor de ontwikkeling van de kinderen tweemaal per week de trainingen van O7 t/m O11 verzorgd. Wilco, veel succes in het buitenland als trainer! Lees verder

 

Terugblik op zonnig Baronietoernooi

Afgelopen zaterdag 22 juni vond het vv Baronie toernooi voor alle JO8-10 teams plaats! Zonnige taferelen, een breed deelnemersveld en enthousiaste spelers zorgen voor een uitstekende sfeer. 35 teams van met name Baronie, maar ook TSC, SAB, Oosterhout, The Gunners, Groen-Wit, UVV en Beek vooruit, gingen de sportieve strijd met elkaar aan. Complimenten voor de organisatie. Op naar volgend jaar!

 

Wedstrijd van de maand mei

Zondag 26 mei stond de laatste Wedstrijd van de Maand van dit seizoen op het programma. Een prachtige opwarmer tussen deze keer 2 enthousiaste Baronie
jeugdteams voorafgaand aan Baronie-Gemert, beslissend voor promotie. Het ging tussen Baronie JO10-5 en Baronie JO10-7, en na de mooie opkomst onder aanvoering van speaker Willem Hartmans vlogen de vonken er vanaf. Aan niets was te zien dat deze ploegen toch wel een pittig schema van wedstrijden in de benen had, de JO-5 had zelfs op woensdag en zaterdag al gespeeld! De wedstrijd tussen beide teams op ons mooie hoofdveld ging behoorlijk gelijk op, er werd zo fanatiek verdedigd dat er aanvankelijk weinig goals vielen (zoals het vaak in Europese finales gaat). Uiteindelijk bleek toch het team JO10-7 aan het langste eind te trekken, en gingen met een 5-3 winst lachend op weg naar de line-up voor Baronie-Gemert. Een prachtige afsluiting van een mooie dag voor deze jongens, die eindigde met een lekker frietje en drankje in de kantine. Helaas kon Baronie 1 het feest niet completeren, maar het mocht de pret niet drukken. Op naar een nieuw seizoen met nieuwe teams van de maand!

 

Belangrijke data voor de agenda

29-06
Kennismakingsochtend nieuwe teams JO7 t/m JO13 (1e jaars)
08-12/07
Valencia kamp
03-05/08
Inter academy camp
25-08
Open dag Baronie
31-08
Start bekercompetitie
04-09
Eerste woensdagtraining JO7 t/m JO11
06-09
Eerste vrijdagtraining voor JO8 t/m JO11
07-09
Bekercompetitie
14-09
Bekercompetitie
21-09
Start competitie

Misschien vindt u dit ook leuk Meer van deze auteur