JURRIAAN VAN POELJE GEKOZEN TOT TRAINER VAN HET JAAR

Tekst: Robert Daniels

Baronie is trots als een pauw met de uitverkiezing van Jurriaan van Poelje als trainer van het jaar bij de BN De Stem Voetbalawards. Terecht is de verkiezing vanuit onze ogen natuurlijk, want Jurriaan heeft met zijn staf en elftal het afgelopen seizoen een geweldige prestatie weggezet.
Jurriaan heeft een elftal gesmeed, een collectief vooral, dat heel lang mee gedaan heeft voor de titel in de Hoofdklasse B. Aan het einde van de rit haalde Baronie geen prijs, maar had het wel laten zien – ondanks beperkte financiële mogelijkheden – over een elftal te beschikken dat iedere opponent het vuur aan de schenen kan leggen.
Het mooiste was dat onze trainer, voordat ook maar een selectiespeler hetzelfde deed, zich uitsprak om ook in het volgende seizoen bij ons te blijven. Jurriaan stak zijn nek uit, de financiële onzekerheden ten spijt, en zag tot zijn genoegen het gros van zijn selectie zijn voorbeeld volgen.

Misschien vindt u dit ook leuk Meer van deze auteur