Nieuw privacybeleid

Bij voetbalvereniging Baronie staan naast onze leden duidelijkheid en transparantie voorop. Hierbij willen we jullie op de hoogte stellen van enkele wijzigingen in ons privacybeleid. Het nieuwe privacybeleid is per Juni 2019 van toepassing op de leden van baronie en de bezoekers van onze website (vvbaronie.nl).

Klik op deze link om het nieuwe privacybeleid te lezen. De belangrijkste wijzigingen in ons privacybeleid:
– We hebben verduidelijkt welke gegevens worden verwerkt;
– We vermelden duidelijker met welk doel gegevens worden verwerkt;
– We vermelden dat wij geen geautomatiseerde besluiten nemen als deze aanzienlijke gevolgen kunnen hebben;
– De bewaartermijn van gegevens is verlengt tot 30 dagen na beëindiging van het lidmaatschap;
– We vermelding dat gegevens na de bewaartermijn in een archief kunnen worden bewaard;
– We verduidelijking welke cookies worden geplaatst bij het gebruik van de website;
– Een nieuw e-mail adres om privacy gerelateerde vragen en -of verzoeken te stellen wordt genoemd.

Je hoeft verder niets te doen. Er verandert niets aan de gebruikerservaring, wel is het goed om het nieuwe privacybeleid een keer doorlezen. Als je vragen hebt, kun je contact opnemen door een e-mail te sturen naar privacy@vvbaronie.nl

Misschien vindt u dit ook leuk Meer van deze auteur