Pupil van de week: Fiene Merckens JO9-6

Fiene is 9 jaar en zit inmiddels 2 jaar op voetbal. Ze heeft altijd in een gemengd team gespeeld, maar gaat volgend seizoen voor het eerst naar een meidenteam. Dit vindt ze ontzettend leuk en heeft er veel zin in.

Ze houdt erg van sporten en speelt buiten wanneer het maar kan. Het liefst voetballen op het plein met haar broertje Joep. Lekker scoren tegen de garagedeur.Ze is een paar weken geleden voor het eerst naar NAC geweest en dat vond ze fantastisch ☺!!
Naast voetbal is ze ook helemaal weg van turnen. Ze maakt radslagen waar ze maar kan, zelfs op het voetbalveld ;-).                                                                                                                                                   Haar lievelingsdieren zijn olifanten. Bij elke training, traint ze met haar voetbalsokken mét……olifanten!!

Misschien vindt u dit ook leuk Meer van deze auteur