Baronie 2 en 4 cupfighters!

In de halve finale van de beker zette Baronie 2 een geweldige prestatie neer door uit bij OJC Rosmalen de thuisclub met strafschoppen te kloppen. De ploeg van trainer Richard Riebeek, na dit seizoen helaas afscheid nemend, bekroonde met het bereiken van de bekerfinale al een heel goed jaar. Het ultieme zou natuurlijk zijn om ook die beker te pakken.
Ook Baronie 4 en Baronie 8 bereikten die halve finale in het bekertoernooi. Voor Baronie 8 eindigde het bekeravontuur helaas in mineur met een afgetekend 5-0 verlies. Baronie 4 deed het beter en won, ook met strafschoppen, bij Helvoirt. Baronie 4-speler Joris Rau: “In de laatste minuut maken we de 2-2. Om dan met penalty’s ook nog te winnen… tja, dit geeft natuurlijk een geweldige boost aan het vertrouwen. Wanneer wij binnen de lijnen staan, willen we gewoon winnen. Dat tekent een beetje ons team.”

Misschien vindt u dit ook leuk Meer van deze auteur