Het nieuwe scorebord van Baronie

Als reactie op kritische vragen langs de lijn hoe Baronie aan dat mooie nieuwe scorebord komt in deze financieel moeilijke tijd??  Voor al deze mensen onderstaand bericht nogmaals:

10/02/2019                                                                                                                                                           Het zal u ongetwijfeld de laatste twee weken zijn opgevallen, het scorebord op het hoofdveld is weg.
Vanaf vandaag staat het nieuwe bord er, het is vanmorgen geplaatst.

Dit nieuwe bord kost Baronie helemaal niets!!
Het landelijk bedrijf Clingendael media groep heeft hiervoor bedrijven voor drie jaar gecontracteerd zodat na die jaren het bord  eigendom is van Baronie.We hopen het bord bij de eerste thuiswedstrijd op 10 maart tegen Vlissingen te kunnen gebruiken.

 

Misschien vindt u dit ook leuk Meer van deze auteur