Basisdebuut Bram Umar nieuw succes jeugdopleiding

In de euforie om de spectaculaire zege op UDI’19 zouden we bijna voorbij zijn gegaan aan het basisdebuut vanBram Umar, product uit de eigen jeugdopleiding. Na eerder al met enkele korte invalbeurten aan het hoofdklasseniveau te hebben mogen proeven mocht Bram gisteren voor het eerst in de basis elf beginnen. Hij beschaamde het vertrouwen van de technische staf allerminst en speelde de volle 90 minuten een zeer verdienstelijke wedstrijd. Hij leverde daarmee dan ook een belangrijke bijdrage aan de benauwde 2-1 overwinning. De doorstroming vanuit de eigen jeugd krijgt daarmee opnieuw een belangrijke impuls. Na de eerdere doorbraak van Justin den Tenter en Niels de Boer is Bram Umar het zoveelste bewijs van een goede jeugdopleiding. Inmiddels bestaat de huidige eerste elftal selectie met ook David Vermeulen, Wouter Prent, Mustafa Mohammad en Bart van de Hoven uit 7 spelers afkomstig uit de eigen jeugdopleiding. Een aantal waar Baronie op dit niveau absoluut trots mag zijn.

Misschien vindt u dit ook leuk Meer van deze auteur