Pupil van de week: Elijah Richardson JO8-6

Elijah is net 7 jaar geworden en speelt sinds enkele maanden vervroegd bij de JO8. Hij is erg blij met zijn team JO8-6 en zijn trainer Redmar. Super cool ook, want bij de JO8 mocht hij ineens 2x per week trainen! Nog meer voetballen per week!

Hij is net verhuisd van een appartementje naar een ‘echt’ huis. Voorwaarde voor Elijah was, dat er dan wel een tuin moest zijn en een groot voetbalveld in de buurt om met zijn (nieuwe) buurjongens te kunnen voetballen. Zo zie je maar, hij staat op met voetbal en gaat er mee naar bed!

Zijn opa Ronnie is zijn grootste fan, om de week brengt hij hem naar de training op vrijdag (hij komt dan voor Elijah, samen met oma, speciaal uit Zeeuws-Vlaanderen gereden). Soms rent hij dan even naar de lijn, om te vragen of opa toch wel heeft gezien wat hij net heeft gedaan of dat opa nog tips heeft.

Wij genieten met de hele familie mee met het plezier wat Elijah beleeft aan deze super toffe club en deze super gave sport!

Misschien vindt u dit ook leuk Meer van deze auteur