Paastoernooi bij vv Baronie

Ook dit jaar organiseert vv Baronie, voor de 46e maal, zijn traditionele Paastoernooi met deelname van diverse BVO-teams uit binnen- en buitenland. De toernooidagen zijn als volgt ingedeeld:

Zaterdag 20 april: JO12
Zondag 21 april: JO13
Maandag 22 april: JO15

Vele aansprekende clubs zullen ook deze keer de weg naar Sportpark de Blauwe Kei weten te vinden. Nederlandse deelname is er onder andere van gastheer Baronie, NAC Breda, NEC Nijmegen, De Graafschap, sc Heerenveen, Excelsior, FC Cambuur, PEC Zwolle, en Roda JC. Uit België verwelkomen we o.a. STVV Sint Truiden, FC Antwerp, Zulte Waregem en KAS Eupen. Duitsland wordt vertegenwoordigd door Fortuna Köln en uit Engeland komen Sheffield Wednesday en Colchester United. Kortom een zeer aantrekkelijk deelnemersveld.
Voor een compleet overzicht van het deelnemersveld en het speelschema zie nl.bredatournament.com.
Beslist de moeite waard om tijdens het Paasweekend eens even langs de lijn staan bij dit internationale jeugdtoernooi.

Namens de commissie Paastoernooi 2019 vv Baronie
Ton van Beek, voorzitter

Misschien vindt u dit ook leuk Meer van deze auteur