Sinterklaas op bezoek

 

Afgelopen woensdag 28 november was Sinterklaas met twee pieten op bezoek bij Baronie in de kantine. Na de training vierden meer dan 100 kinderen daar zijn verjaardag. Max van JO9-2 vertelde aan de Sint dat Rico Verhoeven zijn held is en dat hij graag met zijn moeder bokst. Victor van JO9-1 vertelde dat hij in de rust van NAC tegen De Graafschap penalty’s mocht nemen.

De Sint was een echte voetbalkenner en vroeg of Victor dat niet vaker kon doen. Dan zou NAC misschien wat vaker winnen. Hugo van JO8-5 heeft voor alle kinderen nog het clublied gezongen. Na afloop kregen alle kinderen een cadeautje en een snoepzak van ESSO Trumpi Breda, want daar had Sinterklaas boodschappen gedaan.

Misschien vindt u dit ook leuk Meer van deze auteur

Laat een reactie achter

Uw e-mailadres wordt niet gepubliceerd.