Nieuwsbrief Baronie jeugd

 

Beste jeugdspeler, jeugdspeelster en ouders,

In deze eerste nieuwsbief, speciaal voor de jeugd van Baronie, vind je artikelen over:
– het nieuwe jeugdplan
– de open dag
– de wedstrijd van de maand
– de grote clubactie

Heb je na het lezen nog vragen? Neem dan contact met
ons onderbouwtraining@vvbaronie.nl op.
Succes dit voetbalseizoen en bovenal veel spelplezier toegewenst!

 

Het jeugdplan en trainingen nieuwe stijl

Het zal niemand ontgaan zijn dat de trainingen nieuwe stijl begonnen zijn. Na twee weken trainen volgens het nieuwe jeugdplan hebben we inmiddels al veel positieve reacties ontvangen van zowel kinderen als ouders. Het enthousiasme neemt toe en dat is te merken aan de trainingsopkomst, zelfs in de regen! Gloednieuwe doeltjes hebben hierin een bijdrage. Daarnaast hebben hoofdbandjes hun intrede gedaan, om te stimuleren dat spelers meer ‘over de bal kijken’.

Met deze grote ommezwaai willen we ervoor zorgen dat de kwaliteit van de trainingen verbeterd wordt. Dit willen we bereiken door het inzetten van gediplomeerde hoofdtrainers en het betrekken van hulpouders die hier een belangrijke bijdrage aan kunnen leveren.

Verbeteracties:

  • De trainers zijn herkenbaarder in sportieve outfit en/of Baroniekleding
  • De hulpouders krijgen vooraf alle oefeningen uitgelegd per mail met o.a. tekeningen en YouTube-filmpjes
  • De veldindeling van de teams is in kaart gebracht

Woensdag

Tijdstip Veld A (=hoofdveld) Veld B (onder de grote weg)
15.45 – 17. 00 uur 1e jaars F

JO9-8, JO9-9, JO9-19, JO9-11, JO9-12

2e jaars F

JO9-2, JO9-3, JO9-4, JO9-5, JO9-6, JO9-7

17.00 – 18.15 uur 2e jaars E

JO10-2, JO11-1, JO11-2, JO11-3, JO11-4, JO11-5

 

1e jaars E

JO11-6, JO11-7, JO11-8, JO11-9, MO11-1

 

Vrijdag

Tijdstip Veld C (voor de kleedkamers) Veld B (onder de grote weg)
17.00 – 18.15 uur 1e jaars F

JO9-8, JO9-9, JO9-19, JO9-11, JO9-12

2e jaars F

JO9-2, JO9-3, JO9-4, JO9-5, JO9-6, JO9-7

18.15 – 19.30 uur 2e jaars E

JO10-2, JO11-2, JO11-3, JO11-4, JO11-5

 

1e jaars E

JO11-6, JO11-7, JO11-8, JO11-9, MO11-1

 

Veranderingen trainingen JO9 en JO11

Met de opzet van de nieuwe trainingen willen we ervoor zorgen dat er zowel op pupil niveau als teamniveau getraind kan worden. Individuele aandacht is hierbij de grootste drijfveer. Kinderen ontwikkelen zich elk in hun eigen tempo en dit is hierbij leidend.

Wat is het verschil tussen de woensdag en vrijdagtraining?

Om dit te kunnen bewerkstelligen, kiezen we voor een unieke aanpak. Hierdoor verschillen de trainingen van de woensdag met die van de vrijdag. De woensdag staat in het teken van het aanleren van nieuwe vaardigheden. Door spelers van verschillende teams bij elkaar te voegen, verbeteren we samen elkaars vaardigheden. Zowel van trainers, als ouders, als spelers. Leren met elkaar en leren van elkaar is wat hier het verschil maakt.

Op de vrijdag passen we de aangeleerde vaardigheden toe binnen de teamomgeving. Spelers en trainers dagen elkaar uit en delen met elkaar wat ze eerder die week geleerd hebben. Samen nog even de puntjes op de ‘i’ voor de wedstrijd op zaterdag. Door middel van verschillende (kleine) partijvormen krijgen spelers veel ruimte om dit te laten zien

Goalmaster

Iedere vijfde trainingsweek hebben we de week waarin de spelers in de spotlights staan! Op de woensdag hebben we dan de Goalmaster. Met je trainingsgroepje probeer je op verschillende onderdelen zoveel mogelijk punten te behalen. Welke trainingsgroep komt er als winnaar uit de strijd? Op de vrijdag hebben we 4 tegen 4 met individuele winnaar. Teams van 4 nemen het tegen elkaar op. Iedere speelronde verandert de samenstelling waarin je speelt. Je speelt dus met nieuwe spelers om je heen. Hierdoor komt er uiteindelijk een individuele winnaar. Na de vijfde trainingsweek stellen we nieuwe groepjes samen voor op de woensdag.

Samen staan we sterker!

De trainingen zijn door gediplomeerde hoofdtrainers opgezet waardoor de drempel voor ouders lager is geworden om als hulptrainer mee te kunnen helpen.

Trainingstijden zijn tegenwoordig later op de dag zodat het voor de ouders ook makkelijker wordt om trainingen te kunnen geven. Hierdoor is het ook voor vaders en moeders die minder verstand van voetbal hebben, goed te doen om eens in de maand een training te komen begeleiden. Tegelijk is het mogelijk om trainingen van goede kwaliteit te geven.

We doen het met elkaar, dat is het grootste streven dit jaar voor voetbalvereniging Baronie. Samen de schouders eronder zetten, want vele handen maken licht werk!

 

Is er nog een rol voor de CIOS-studenten?

Vanaf woensdag 13 september sluiten er iedere woensdag weer CIOS studenten aan bij de trainingen van O7 & O9. Vanuit Baronie hebben we de samenwerking met het CIOS aangescherpt. Beide partijen zijn het eens dat we van beide kanten iets beters weg kunnen zetten dan vorig seizoen. Door de inzet van hulpouders en hoofdtrainers is het mogelijk de CIOS studenten van een betere begeleiding te voorzien. In ruil daarvoor vraagt Baronie meer input vanuit het CIOS.

Op de woensdag bij de O9 training zal er een CIOS student gekoppeld worden aan een hulpouder. Zo kunnen we waarborgen dat oefeningen voorgedaan worden (jonge voetballers zijn immers visueel ingesteld) en dat de oefeningen op een pedagogisch juiste manier uitgelegd worden.

Ga je de uitdaging aan?

Vanwege lestijden van de studenten, is het niet mogelijk om ze in te zetten bij de trainingen van de O11. Daar kunnen we dus wel wat hulp gebruiken. Wie durft de uitdaging aan en komt ons team versterken? Ook (jeugd)spelers vanuit Baronie, vanaf O15 en hoger, zijn welkom om ons te ondersteunen! Je krijgt er trainings- en coachingsvaardigheden en een glimlach van de kids voor terug.

Grote veranderingen hebben even tijd nodig. We hebben tijdens de trainingen al veel positief kritische vragen, opmerkingen en ideeën gehoord. Fijn dat jullie zo meedenken!

 

Heb je nog meer opmerkingen, vragen of suggesties? Stel deze
hier onderbouwtraining@vvbaronie.nl Je krijgt zeker antwoord en de meest
gestelde vragen komen terug in de volgende nieuwsbrief

Zeer geslaagde open dag 2017

Onder perfecte weersomstandigheden vond op zondag 3 september de jaarlijkse open dag
van Baronie plaats. Om 9.00 uur startten de allerkleinste leden van JO-7. Na de
presentaties op het hoofdveld gingen alle teams tot O-13 naar het spelletjesparcours
van Voetbal City.

Om 12.00 uur werd voor een bijna volle tribune de selectie van Baronie 1 voorgesteld.

Daarna bleven nog velen kijken naar de eerste helft van Baronie – Groene Ster.

Voor foto’s klik hier

Het Baronie bestuur bedankt langs deze weg ook graag al die vrijwilligers die zich
deze dag hebben ingezet voor het slagen van de open dag 2017.

Wanneer speelt jouw team de wedstrijd van de maand?

Bij de wedstrijd van de maand mag jouw team spelen op het hoofdveld voor de
wedstrijd van Baronie 1. Stel je voor: Tijdens de opkomst klinkt het clublied, de
stadionspeaker roept de namen van de spelers om en de wedstrijd kan beginnen. Na de
wedstrijd krijgen beide teams iets te eten en te drinken aangeboden.

Tijdens de open dag hebben Sam van Poppel van JO9-8 en Boy van Gastel van JO9-6 de
trekking van de wedstrijd van de maand verricht. De uitslag is als volgt:

8 oktober      JO9-10
5 november  JO11-3
10 december JO9-1
28 januari     JO11-9
18 februari   JO9-4
11 maart      JO9-2
8 april          JO9-6
20 mei         JO10-1

De trekking kun je hier bekijken.

Grote Clubactie voor pannaveld

Op zaterdag 16 september gaat de jaarlijkse Grote Clubactie weer van start. Baronie
gaat dit jaar dan ook voor dubbel, dat wil zeggen dat we de  opbrengst van 2016 met
elkaar willen gaan verdubbelen.

Er zijn weer leuke prijzen te winnen:
1ste prijs voor het team wat de meeste loten heeft verkocht: Een dag naar de Efteling.
2de prijs voor het team wat net niet de meeste heeft verkocht : Een avondje NAC.
3de prijs voor het team dat net niet tweede is geworden: Een middag of avond naar de
bowling.

De teamleiders delen de loten uit en leggen uit hoe het werkt.

De opbrengst van de loten wil v.v. Baronie besteden aan de aanleg van een Pannaveld
voor de jeugdleden!

Allemaal veel succes met het verkopen van de loten !

Misschien vindt u dit ook leuk Meer van deze auteur

Laat een reactie achter

Uw e-mailadres wordt niet gepubliceerd.